Світшот для хлопчика

1595 грн.

Штани джоггери для хлопчика

1295 грн.

Куртка дитяча

1995 грн.

Комбінезон для дівчинки

3595 грн.

Комбінезон для хлопчика

2995 грн.

Комбінезон дитячий

2895 грн.

Комбінезон дитячий

2895 грн.

Куртка для хлопчика

3095 грн.

Куртка для дівчинки

2795 грн.

Напівкомбінезон для хлопчика

2695 грн.

Напівкомбінезон для дівчинки

2395 грн.

Комбінезон демісезон для хлопчика

1995 грн.
Показано з 1 по 12 із 280 (24 сторінок)
Kanz

Компанія Kids Fashion Group GmbH & Co. KG є одним з лідируючих виробників дитячого одягу в світі.

Бренд KANZ завоював вдячність завдяки філософії: "стильна і якісний одяг за доступною ціною". Його концепція - використання сучасних технологій, пошук нових рішень, створення нових моделей і відповідальність в підході до виробництва.

Заради наших дітей компанія дотримується правил екології людини. Діти повинні рости здоровими, бути веселими і безтурботними.

Використання натуральних матеріалів, наприклад 100% бавовни, зібраного з кращих полів, дуже важливо: процес виробництва натуральних матеріалів не завдає шкоди навколишньому середовищу. Крім цього, догляд за одягом дуже простий: можна прати в пральній машині з режимом сушіння, одяг не деформується після прання.

Багаторічний досвід закупівель дозволяє компанії Kids Fashion Group GmbH & Co. KG відібрати тканину, нитки, фурнітуру а також інші складові і випустити продукцію з ярликом Oeko-Tex Standart. На виробництві використовується тільки перевірене сировину. Вся продукція надходить у продаж з ярликом Oeko-Tex, що гарантує стандарти якості та екологічно чистого виробництва.