Новинка

Джинси для хлопчика

1795 грн.
Хіт

Штани джоггери для хлопчика

895 грн.

Комбінезон унісекс

1995 грн.

Комбінезон для хлопчика

1795 грн.

Худі для хлопчика

1795 грн.

Світшот для хлопчика

1565 грн.

Костюм для хлопчика

1795 грн.

Комбінезон для дівчинки

1795 грн.

Кардиган для хлопчика

1595 грн.

Джинси для хлопчика

1565 грн.

Кофта на блискавці для хлопчика

1795 грн.

Кардиган для хлопчика

1795 грн.
Показано з 1 по 12 із 283 (24 сторінок)
Kanz

Компанія Kids Fashion Group GmbH & Co. KG є одним з лідируючих виробників дитячого одягу в світі.

Бренд KANZ завоював вдячність завдяки філософії: "стильна і якісний одяг за доступною ціною". Його концепція - використання сучасних технологій, пошук нових рішень, створення нових моделей і відповідальність в підході до виробництва.

Заради наших дітей компанія дотримується правил екології людини. Діти повинні рости здоровими, бути веселими і безтурботними.

Використання натуральних матеріалів, наприклад 100% бавовни, зібраного з кращих полів, дуже важливо: процес виробництва натуральних матеріалів не завдає шкоди навколишньому середовищу. Крім цього, догляд за одягом дуже простий: можна прати в пральній машині з режимом сушіння, одяг не деформується після прання.

Багаторічний досвід закупівель дозволяє компанії Kids Fashion Group GmbH & Co. KG відібрати тканину, нитки, фурнітуру а також інші складові і випустити продукцію з ярликом Oeko-Tex Standart. На виробництві використовується тільки перевірене сировину. Вся продукція надходить у продаж з ярликом Oeko-Tex, що гарантує стандарти якості та екологічно чистого виробництва.