breadcrumbs_revolution_theme
Увага: Тимчасово зв'язок із магазином здійснюється за номером телефону: +38 (050) 183-95-67

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Ці Умови користування сайтом (надалі іменуються Умови) регулюють відносини щодо користування WEB-сайтом у мережі Інтернет з адресою kanz.ua і його будь-якими піддоменами / субдоменами: *.kanz.ua, де "*" може бути будь-яким допустимим ім'ям.

Використання сайту

Сайт KANZ.ua (далі Сайт) дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Власник Сайту не дає гарантій щодо точності, повноти матеріалів і послуг, що надаються на ньому. Власник Сайту в будь-який час і без попереднього повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни, а в разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті - Ми не зобов'язані оновлювати їх. Ні в якому разі Власник сайту не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, а також використовувати Сайт з метою вибору і покупки товарів представлених на ньому.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Видалення/блокування облікового запису

У разі порушення цих правил, а також несумлінне використання і/або розповсюдженні інформації отриманої на Сайті Користувачем - Власник Сайту має право заблокувати або видалити акаунт Користувача без попереднього повідомлення.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Власник сайту може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Власник сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.